Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.

Som grossist leverer vi produkter til butikker og forhandlere over hele landet. Du finner produkter fra CAL i mer enn 1200 butikker fordelt fra Svalbard i nord til Mandal i sør.  Vi leverer kun varer engros til forhandlere, så privatpersoner som er inne på våre nettsider og ønsker å handle fra oss, ber vi ta kontakt på e-post: post@cal.no eller ringe 38 27 84 00 for å bli satt til nærmeste butikk. Du finner våre varer i så godt som hele landet!

 

Vårt brede vareutvalg

Showrom

 

Din butikk trenger ingen andre leverandører - alt på et sted!

Som importør, grossist og leverandør til mer enn 1200 butikker i Norge, har vi et omfattende og bredt utvalg av produkter. Vi leverer varer som er produsert over hele verden, og dermed er vi svært konkurransedyktig. Vi utvikler også egne produkter, under merkenavnene BÅL og OSEAN.

Våre trofaste kunder vurderer vårt konsept med stor bredde, en faktura og et kontaktpunkt, som enkelt og rasjonelt å forholde seg til.  

Det meste av tilbehør og forbruksvarer en båteier har behov for finnes i vår produktkatalog og på disse nettsidene. Skal du på tur i skog og mark, finnes alt fra telt til kokeutstyr og klær. Yrkes- og sportsfiskeren blir tatt vel hånd om gjennom et skikkelig utvalg av garn, ruser, stenger, sneller og tilbehør. Har du hus, hytte, båt eller campingvogn, finner du et rikt utvalg produkter på våre hjem- og fritid sider, mens bygg- og jernvarebutikkene finner det de trenger under tauverk og jernvarer.
 

 

Les mer...

 

 
Salg/Produkt
 

 
Georg Veggeland - Produktsjef, Salg Troms og Finnmark samt deler av Østlandet.
Innkjøp utland, web/EdM
Mob. 90132848
Epost: georg@cal.no
 
 
 
 
Steffen Eriksen - Salg Stavanger-Sørlandet-Oslo-Røros.
Dir. tlf: 90850683
Epost: steffen@cal.no
 
 
 
Kai Heddeland - Salg Vestland.
Dir. tlf: 90666924
Epost: kai@cal.no

 

 

 

 
 

Tommy Furre - Salgsagent 

Trøndelag, Nordland, Sør-Troms 

 

Administrasjon: 

 

Morten Hægland - Daglig leder, Salg og Innkjøp
Mob. 97598637
Epost: morten@cal.no
 
Inger Johanne Abrahamsen - Økonomi - Faktura - web
Dir. tlf: 97640054
Epost: abrahamsen@cal.no
 
Arild Rasmussen - Kundeservice, reklamasjon, Salg
Dir. tlf: 48324489
Epost: arild@cal.no
 
Lager
 
 
Rune Kile - Lagersjef, Innkjøp Norge
Dir. tlf.: 48324647
Epost: kile@cal.no
 
Aslaug Bårdsen - Lager, Racertrillevognfører
 
Gunnar Rødland - Lager, Racertrucksjåfør