C.A Leschbrandt A/S

Langgaten 19
4515 MANDAL

Telefon: +47 38 27 84 00
E-post: post@cal.no

Våre selgere

Tommy Furre

02.12.2021

 

Salgsområde

Trøndelag, Nordland, Sør-Troms 

 

Telefon: 97 11 25 90

E-post: tommy@cal.no

 

Steffen Eriksen

02.12.2021

 

Salgsområde

Stavanger-Sørlandet-Oslo-Røros.

 

Telefon: 90 85 06 83

E-post: steffen@cal.no

Georg Veggeland

02.12.2021

 

Innkjøps- og produktansvarlig

Salgsområde

Svalbard,Troms -og Finnmark, Østfold og deler av Sørlandet.

 

Telefon: 90 13 28 48

E-post: georg@cal.no

Knut Kvaal Pedersen

02.12.2021

 

Salgsområde

Vestland

 

Telefon: 48 14 19 72

E-post: knut@cal.no

Administrasjonen

Morten Hægland

06.12.2021

 

Daglig leder


Telefon: 97 59 86 37
E-post: morten@cal.no

Inger Johanne Abrahamsen

06.12.2021

 

Økonomi - Faktura


Telefon: 97 64 00 54
E-post: abrahamsen@cal.no

Arild Rasmussen

06.12.2021

 

Kundeservice, reklamasjon, Salg

 

Telefon: 48 32 44 89
E-post: arild@cal.no

Per Einar Dahl

06.12.2021

 

Markedsføring - Web


Telefon: 40 07 02 41
E-post: per.einar.dahl@cal.no

Lager

0

Aslaug Bårdsen
Lager, Racertrillevognfører

Marius Eriksen
Lager, Racertrucksjåfør

Rune Kile
Lagersjef


Telefon: 48 32 46 47
E-post: kile@cal.no