Kabegjennomføring hvit 3-12mm For 1 eller 2 kabler

Kabegjennomføring hvit 3-12mm

For 1 eller 2 kabler

Varenr: 5005197350115120111
Veil.161,00
Finn din nærmeste forhandler

Du er 6 000,00 kroner unna å få FRI FRAKT!

BeskrivelseTeknisk infoTilbehørAlternativer
Beskrivelse

Kabegjennomføring hvit 3-12mm

Enkel og sikker kabelføring

Kabegjennomføring i hvit plast er som en magisk portal for kablene dine. Denne lille, men kraftige enheten er designet for å holde kablene dine trygge og organiserte, uansett om du har en eller to kabler å håndtere.

En nærmere titt

Kabegjennomføringen er laget av hvit plast og er designet for å passe kabler med en diameter på 3-12mm. Den kan brukes for gjennomføring av kabel fra for eksempel solcellepanel, lanternemast, ekstralys etc. på båt, bobil og caravan. Den kan limes til taket med for eksempel tec7 eller tilsvarende tetningslim. Det er også plass til å lage små skruehull rundt kanten av dekselet, så denne kan også brukes til innføring av kabel fra for eksempel solcellepanel gjennom hyttevegg.

Bruksområder

Denne kabegjennomføringen er ideell for alle som trenger å organisere og beskytte kablene sine. Enten du installerer solcellepaneler, setter opp en lanternemast, eller bare trenger å holde kablene dine organiserte og trygge, er denne kabegjennomføringen et utmerket valg.

Tekniske data

Produsent: LTC Smart Living
Kabeldiameter: 3-12mm
Materiale: Hvit plast
Montering: Lim eller skruer

Teknisk info

Produktinformasjon

Produsent Skanbatt


Tilbehør
Alternativer